Bize ulaşın.

CP Parquet S.R.L.
P.iva 01500490261
Tel. +39 0423 53305 Faks. +39 0423 538993
E-posta info@cpparquet.it MERKEZ Via Rosset, 2-4-6-8
31017 - Pieve del Grappa TV - İtalya SHOWROOM c/o Agape12 Concept Store
Via Statuto, 12
20121 - Milano MI - İtalya

Hızlı iletişim

    * işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    İrtibat kişileri

    Müdür

    Massimo Gasperini

    — Üretim Yönetimi
    — Hammadde alımı

    max@cpparquet.it

    Müdür

    Cristina Gasperini

    — Satış Müdürü
    — İtalya müşteri ilişkileri

    cristina@cpparquet.it

    Satış Müdürü

    Gianni Miatello

    — Ticari müdür

    gianni@cpparquet.it

    Numune Üreticisi

    Lucio Guidolin

    lucio@cpparquet.it

    Malzeme kontrolü ve mağaza yönetimi

    Mirco Gazzola

    mirco@cpparquet.it

    İdari Müdür

    Tamara Dalla Rosa

    tamara@cpparquet.it

    Yönetim

    Elvi Baggio

    elvi@cpparquet.it

    CP Lab Design teknik ofis yöneticisi

    Fabio Pozzobon

    fabiolab@cpparquet.it

    CP Lab Design teknik ofis

    Tommaso Baggio

    tommasolab@cpparquet.it

    İhracat müdürü

    Nicola Lazzaron

    nicola@cpparquet.it

    İhracat ofisi

    Cristina Bernardello

    bernardello.cristina@cpparquet.it

    Sistemler ve sertifikasyon

    Mauro Giacobbo

    mauro@cpparquet.it

    Lojistik ve taşımacılık

    Michelangelo Fabbian

    miche@cpparquet.it

    Santral operatörü ve numune yönetimi

    Alessia Sollazzo

    alessia@cpparquet.it